16/08/2023
Лист від голови наглядової ради

Шановні партнери!

 

Запорізький абразивний завод – українська компанія з багатою історією, яка прагне стати світовим лідером у виробництві абразивних матеріалів та інструменту.
Наш шлях до досягнення цієї мети ґрунтується на п’яти основних принципах:
Якість: кожен наш продукт відповідає найвищим стандартам якості. Ми постійно вдосконалюємо наші технології та процеси, щоб забезпечити найкращі результати для наших клієнтів.
Надійність: наша здатність досягти найвищої надійності в першу чергу випливає з замкнутого циклу виробництва шліфувальних інструментів. Ми стежимо за кожною деталлю, щоб забезпечити високу якість нашої продукції.
Відповідальність: Ми визнаємо свою вирішальну роль у розвитку України. Ми віддаємо пріоритет прозорості нашої діяльності та дотримуємося договірних зобов’язань.
Охорона навколишнього середовища: ми відчуваємо відповідальність за навколишнє середовище та долю нашої планети. Ми вживаємо активних заходів для зменшення викидів шкідливих речовин і підтримки кліматичних змін.
Прогрес: ми постійно на шляху вдосконалення. Ми інвестуємо в сучасне обладнання та сприяємо розвитку, щоб залишатися лідерами в абразивній промисловості.
Навіть у найскладніші для нашої країни часи, в умовах широкомасштабного вторгнення Російської Федерації, ми продовжуємо просуватися. Ми пишаємося розширенням нашої частки на світовому ринку та відкриттям нових країн для нашої продукції.
Інвестиції в нове обладнання та енергозберігаючі проекти, що перевищують 1 мільйон євро, демонструють нашу віру в майбутнє країни та нашу готовність сприймати інновації. Ми наполегливо нарощуємо обсяги виробництва, створюємо нові робочі місця, сплачуємо податки до бюджету України.
Наш головний пріоритет на найближчі п’ять років — розвиток гнучкого виробничого процесу та забезпечення якісного обслуговування, що дозволить нам ефективно виконувати замовлення та забезпечувати оперативну доставку продукції за конкурентними цінами.
Однією з наших ключових ініціатив також є розширення нашої присутності на ринку Європейського Союзу. Ми впевнені, що якість нашої продукції та високі стандарти ділової етики будуть вагомими перевагами у наших відносинах з європейськими партнерами.
В даний час ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних абразивних матеріалів, таких як звичайний електрокорунд, чорний і металургійний карбід кремнію, нітрид бору, а також абразивні інструменти на основі кераміки та бакеліту.
Незабаром ми плануємо розширити модельний ряд, включивши до нього карбід бору, зелений карбід кремнію, білий електрокорунд і тугоплавкий кальцинований електрокорунд.

 

З глибокою вдячністю за підтримку та довіру,
Максим Білявський
Голова Наглядової ради