Останні новини
28.09.2023
Запоріжабразив долучився до обговорення „The Carbon Challenge“ на конференції UNITECR 2023
ЗАК доєднався до Конференції з відбудови України у Данії

Запорізький абразивний комбінат доєднався до потужної делегації Федерації роботодавців України, яка взяла участь у Конференції з відбудови України у Копенгагені, організованій Jyske Bank та Конфедерацією данської промисловості Dansk Industri. 

Представники понад 20 українських компаній, у тому числі ЗАК, проїхали довгий шлях, щоб зустрітися зі своїми данськими колегами, відвідати виробництва, обговорити можливі шляхи співпраці та фінансування спільних проектів. Про важливість Конференції з відбудови України говорить і те, що в ній взяли участь данські та українські високопосадовці, Конфедерація промисловості Данії, Посол України в Данії, міністр закордонних справ та міністр з питань промисловості, бізнесу та фінансів Данії, урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій Ukraine Invest та 200 представників данських компаній, які прагнуть працювати з Україною, українським бізнесом та інвестувати в Україну, а в останній день візиту української делегації до головного офісу DI Конфедерацію промисловості Данії завітала голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

“Захід став чудовою платформою для налагодження нових контактів та пошуку  взаємовигідного партнерства для спільної взаємодії післявоєнної відбудови України. Понад 20 українських компаній взяли участь у нетворкінгу з представниками данських компаній. Головний меседж, який пролунав від українських компаній та українського уряду, полягав у тому, що попри війну Україна відкрита для бізнесу. Під час кожної зустрічі з представниками данського бізнесу ми наголошували, що кооперація з данськими колегами, нові контракти – це збережені робочі місця та податки в український бюджет, саме з нього фінансується українська армія, саме це наближає нашу спільну перемогу. Не втратьте свій шанс стати частиною великої історії успіху відбудови та розвитку України”, – розповіла начальник управління маркетингу та комунікацій ПрАТ «Запоріжабразив» Софія Мусіч, яка представляла підприємство на Конференції.

В рамках візиту відбулася зустріч з представником потенційного партнера ЗАКу – компанією HASLE Refractories, яка виробляє та постачає унікальні вогнетривкі матеріали для високотемпературних виробництв.

Під час зустрічі з менеджером із закупівель Кімом Андерсеном ми обговорили строки лабораторних тестувань надісланих нами зразків карбіду кремнію. Через велику завантаженість їх лабораторії та обмежену кількість працівників орієнтовний термін завершення тестування – квітень. На зустрічі також було обговорено питання стосовно безпекової ситуації в Україні через війну та строки поставок. Ми запевнили наших потенційних партнерів, що комбінат попри складні безпекові умови працює, розширює виробництво і дотримується усіх контрактних зобов’язань. Наші логістичні маршрути належним чином налагоджені, що дозволяє нам забезпечити доставку нашої продукції європейським замовникам протягом 7-10 днів. Ми висловили свою зацікавленість працювати на скандинавському ринку та здатність відповідати стандартам якості. Окрім цього, домовилися продовжити комунікацію та очікуємо результатів тестування наших зразків”, – розповіла Софія Мусіч. 

За її словами, в рамках візиту делегації ФРУ до Данії ми також мали дуже продуктивні зустрічі з компаніями DI Defence, яка об’єднує понад 100 виробників, що працюють у сфері оборони та безпеки. Зокрема, відвідали дві потужні всесвітньо відомі компанії з їх числа – виробників систем радіолокації повітряного, наземного та морського базування, систем захисту, Terma та Weibel Scientific.

Запорізький абразивний комбінат – у числі тих українськіх компаній, які зберегли свої компетенції, людей та місце на ринках, у числі тих, які власним прикладом сьогодні показують, що інвестувати в Україну можливо просто зараз, у числі тих компаній, які готові бути надійними партнерами й частиною виробничих ланцюжків. Тож продовжуємо працювати разом із нашими друзями та партнерами з різних країн, щоб наш бізнес мав більше конкретних можливостей взаємовигідної кооперації.

26.09.2023
Запорізький абразивний комбінат взяв участь у FEMS EUROMAT 2023

Два продуктивних дні на найбільшій науковій конференції в Європі підтвердили наше зобов’язання підтримувати наукову діяльність і залишатися в авангарді технологій у нашій галузі.

FEMS EUROMAT 2023, головний міжнародний конгрес останніх досягнень у матеріалознавстві та технології, об’єднав провідних експертів, дослідників та інноваторів з академічною та промисловою освітою з усіх куточків земної кулі. Це була неймовірна можливість брати участь у дискусіях, ділитися передовими дослідженнями та спілкуватися з лідерами галузі.

Ми пишаємося тим, що є частиною такої динамічної та далекоглядної спільноти. Дякуємо всім організаторам, учасникам та відвідувачам за те, що цей захід пройшов з великим успіхом.

Запорізький абразивний комбінат вперше став Компанією року

Запорізький абразивний комбінат вперше став Компанією року за вагомий внесок у розвиток регіону.

«Навіть у найскладніші часи для країни, під час широкомасштабне вторгнення російської федерації, ми продовжуємо розвиватися. Ми горді, що змогли збільшити частку продажів на глобальному ринку та відкрили нові країни для нашої продукції. Ми продовжуємо збільшувати обсяги виробництва, створювати нові робочі місця та сплачувати податки в бюджет України», – заявив голова Наглядової ради підприємства Максим Білявський.

За його словами, наразі однією з ключових ініціатив заводу є розширення присутності на ринку Європейського Союзу.

Ми впевнені, що якість нашої продукції та високі стандарти ділової етики стануть вагомими перевагами у відносинах з європейськими партнерами.

25.09.2023
З Днем Незалежності України!

Шановні колеги та партнери!

Сьогодні українці приймають вітання з Днем Незалежності! Вже другий рік Україна відзначає цей день в умовах великої війни з Росією. Цей період був напруженим, але водночас дуже продуктивним для нашої компанії. Ми не припинили свою роботу і досягли значного прогресу в розширенні нашої присутності на нових ринках. Поступово ми стаємо більш відкритими та доступними для наших партнерів, які зараз розраховують на збільшення обсягів продажів та асортименту. Загалом я переконаний, що якість нашої продукції та високі стандарти ділової етики стануть вагомими перевагами у відносинах із партнерами зі світового ринку.

Дозвольте поділитися кількома напрямками нашого майбутнього розвитку. По-перше, ми створили новий сайт заводу, який запрацює з першого вересня. По-друге, ми вперше взяли безпосередню участь у засіданнях наших галузевих асоціацій FEPA та SICMA. По-третє, вперше за кілька років ми будемо представлені зі своїм стендом на галузевій виставці в Туреччині та Словаччині. Ми також плануємо зустрічі з наявними та потенційними клієнтами в ЄС та Канаді. Також ми активно працюємо в цифровому маркетингу, використовуючи соціальні мережі.

Ми також плануємо розширити наші ринкові можливості за рахунок створення офісів продажів у перспективних напрямках: Італії, Німеччини, Туреччини.

Розвиток екологічної безпеки та підвищення доданої вартості нашої продукції залишається однією з наших головних цілей. Не менш пріоритетним є відновлення виробництва карбіду бору та зеленого карбіду кремнію, а також початок випуску білого електрокорунду.

Звертаючись до кожного працівника колективу в День Незалежності України, маю велике прохання: бережіть віру. Нехай Ваша віра у свої сили, у світле майбутнє та перспективи нашого заводу буде нашою додатковою перевагою. Разом ми можемо робити неймовірні речі. Нехай наша компанія і надалі розвивається та сприяє процвітанню України.

З Днем Незалежності України!
Слава Україні!

Максим Білявський
Голова спостережної ради

24.08.2023
П'ять причин купити Чорний карбід кремнію у Запоріжабразив

Висока якість продукції: Чорний карбід кремнію, вироблений в Україні, відповідає міжнародним стандартам якості. Українські виробники використовують сучасні технології, що забезпечують високу якість матеріалу

Конкурентоспроможні ціни: Україна є конкурентоспроможною на світовому ринку, включно з цінами на чорний карбід кремнію. Іноземні компанії, які закуповують матеріал в Україні, можуть скористатися доступними цінами та зменшити витрати на матеріали.

Гнучкість та індивідуальний підхід: українські виробники чорного карбіду кремнію готові співпрацювати з іноземними компаніями, забезпечуючи гнучкість у виборі технічних характеристик та вимог до продукції. Це дозволяє іноземним компаніям отримати оптимальний продукт, який відповідає їхнім унікальним потребам.

Розвинена логістична інфраструктура: Україна має добре розвинену логістичну інфраструктуру, що сприяє зручному транспортуванню товарів міжнародним покупцям. Його близькість до Європи дозволяє ефективно доставляти чорний карбід кремнію в будь-яку частину світу.

Технічна підтримка та сервіс: українські виробники чорного карбіду кремнію пропонують іноземним клієнтам технічну підтримку та післяпродажне обслуговування. Це і консультації, і технічні рекомендації, і надання необхідної документації.

Вибираючи чорний карбід кремнію від ПАТ «Запорізький абразивний завод», ви можете бути впевнені у стабільній якості та надійній роботі. Наша компанія є єдиним виробником абразивних матеріалів в Україні та має міцну репутацію постачальника абразивів, які відповідають суворим промисловим стандартам, забезпечуючи оптимальні результати для наших клієнтів. Ми також прагнемо підтримувати конкурентоспроможні ціни, зберігаючи високу якість продукції.

ПрАТ «Запорізький абразивний завод» - 1 млн відрізних кругів щомісяця!

І це ще не всі новини. За наступні 1,5 місяці ми плануємо збільшити виробництво на неймовірні 50%!

Це означає, що ми зможемо задовольнити ще більше потреб наших клієнтів і партнерів.

Чому варто обрати наші продукти? Відповідь проста – якість і довговічність. Наші круги проходять найретельніші випробування та контроль якості, щоб гарантувати, що вони відповідають вашим потребам і перевищують ваші очікування.