Зроблено в Україні Найкращі продукти для виняткових результатів
Карбід кремнію
Електрокорунд нормальний
Нітрид бору
Карбід бору
Завантажити каталог
Абразивні матеріали
Відрізні круги
Інструмент на керамічній звʼязці
Інструмент на бакелітовій звʼязці
Завантажити каталог
Інструмент
Переваги продукту
Відповідність сучасним стандартам
Продукція компанії виготовляється за новітніми технологіями та проходить суворий контроль якості на відповідність найвищим стандартам. Наш завод підтверджує досягнуті стандарти сертифікатом відповідності ISO 9001.
Замкнений цикл виробництва
Наша здатність досягти найвищої надійності в першу чергу випливає з замкнутого циклу виробництва шліфувальних інструментів.
Прогрес: ми постійно на шляху вдосконалення
Ми інвестуємо в сучасне обладнання та сприяємо розвитку, щоб залишатися лідерами в абразивній промисловості.
Компанія Запорізький абразивний комбінат – єдиний виробник шліфувальних матеріалів в Україні та один з найбільших виробників абразивів у Східній Європі.
Наша продукція проходить суворий контроль якості з використанням новітніх технологій, щоб відповідати найвищим стандартам
Детальніше про нас
Перевага Один з найбільших виробників абразивів у Східній Європі
85
Років
Ми постійно вдосконалюємося, зберігаючи лідерство
в абразивній промисловості та визнаємо нашу
вирішальну роль у розвитку України
8
Директорів
Ми дотримуємося прозорості
відносин з клієнтами та виконання контрактів
6 млн
тон
виготовлених абразивних матеріалів
1250
співробітників
Ми стежимо за кожною деталлю
, щоб забезпечити високу якість нашої продукції
Довіряйте найкращим
Нашій продукції довіряють понад 170 компаній
Новини Останні події компанії
28.09.2023
Запоріжабразив долучився до обговорення „The Carbon Challenge“ на конференції UNITECR 2023
ЗАК доєднався до Конференції з відбудови України у Данії

Запорізький абразивний комбінат доєднався до потужної делегації Федерації роботодавців України, яка взяла участь у Конференції з відбудови України у Копенгагені, організованій Jyske Bank та Конфедерацією данської промисловості Dansk Industri. 

Представники понад 20 українських компаній, у тому числі ЗАК, проїхали довгий шлях, щоб зустрітися зі своїми данськими колегами, відвідати виробництва, обговорити можливі шляхи співпраці та фінансування спільних проектів. Про важливість Конференції з відбудови України говорить і те, що в ній взяли участь данські та українські високопосадовці, Конфедерація промисловості Данії, Посол України в Данії, міністр закордонних справ та міністр з питань промисловості, бізнесу та фінансів Данії, урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій Ukraine Invest та 200 представників данських компаній, які прагнуть працювати з Україною, українським бізнесом та інвестувати в Україну, а в останній день візиту української делегації до головного офісу DI Конфедерацію промисловості Данії завітала голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

“Захід став чудовою платформою для налагодження нових контактів та пошуку  взаємовигідного партнерства для спільної взаємодії післявоєнної відбудови України. Понад 20 українських компаній взяли участь у нетворкінгу з представниками данських компаній. Головний меседж, який пролунав від українських компаній та українського уряду, полягав у тому, що попри війну Україна відкрита для бізнесу. Під час кожної зустрічі з представниками данського бізнесу ми наголошували, що кооперація з данськими колегами, нові контракти – це збережені робочі місця та податки в український бюджет, саме з нього фінансується українська армія, саме це наближає нашу спільну перемогу. Не втратьте свій шанс стати частиною великої історії успіху відбудови та розвитку України”, – розповіла начальник управління маркетингу та комунікацій ПрАТ «Запоріжабразив» Софія Мусіч, яка представляла підприємство на Конференції.

В рамках візиту відбулася зустріч з представником потенційного партнера ЗАКу – компанією HASLE Refractories, яка виробляє та постачає унікальні вогнетривкі матеріали для високотемпературних виробництв.

Під час зустрічі з менеджером із закупівель Кімом Андерсеном ми обговорили строки лабораторних тестувань надісланих нами зразків карбіду кремнію. Через велику завантаженість їх лабораторії та обмежену кількість працівників орієнтовний термін завершення тестування – квітень. На зустрічі також було обговорено питання стосовно безпекової ситуації в Україні через війну та строки поставок. Ми запевнили наших потенційних партнерів, що комбінат попри складні безпекові умови працює, розширює виробництво і дотримується усіх контрактних зобов’язань. Наші логістичні маршрути належним чином налагоджені, що дозволяє нам забезпечити доставку нашої продукції європейським замовникам протягом 7-10 днів. Ми висловили свою зацікавленість працювати на скандинавському ринку та здатність відповідати стандартам якості. Окрім цього, домовилися продовжити комунікацію та очікуємо результатів тестування наших зразків”, – розповіла Софія Мусіч. 

За її словами, в рамках візиту делегації ФРУ до Данії ми також мали дуже продуктивні зустрічі з компаніями DI Defence, яка об’єднує понад 100 виробників, що працюють у сфері оборони та безпеки. Зокрема, відвідали дві потужні всесвітньо відомі компанії з їх числа – виробників систем радіолокації повітряного, наземного та морського базування, систем захисту, Terma та Weibel Scientific.

Запорізький абразивний комбінат – у числі тих українськіх компаній, які зберегли свої компетенції, людей та місце на ринках, у числі тих, які власним прикладом сьогодні показують, що інвестувати в Україну можливо просто зараз, у числі тих компаній, які готові бути надійними партнерами й частиною виробничих ланцюжків. Тож продовжуємо працювати разом із нашими друзями та партнерами з різних країн, щоб наш бізнес мав більше конкретних можливостей взаємовигідної кооперації.

26.09.2023
Запорізький абразивний комбінат взяв участь у FEMS EUROMAT 2023

Два продуктивних дні на найбільшій науковій конференції в Європі підтвердили наше зобов’язання підтримувати наукову діяльність і залишатися в авангарді технологій у нашій галузі.

FEMS EUROMAT 2023, головний міжнародний конгрес останніх досягнень у матеріалознавстві та технології, об’єднав провідних експертів, дослідників та інноваторів з академічною та промисловою освітою з усіх куточків земної кулі. Це була неймовірна можливість брати участь у дискусіях, ділитися передовими дослідженнями та спілкуватися з лідерами галузі.

Ми пишаємося тим, що є частиною такої динамічної та далекоглядної спільноти. Дякуємо всім організаторам, учасникам та відвідувачам за те, що цей захід пройшов з великим успіхом.

Всі новини
Ecology — Ecology
Ми дбаємо про навколишнє середовище та чисте повітря нашої планети
Екологія
Зателефонуйте нам або задайте питання на сайті
Ім'я*
Email
Телефон
Повідомлення
Зв'яжіться з нами
+38 061 287 67 94 0 800 334 615
Щодня до 17:00